Intencje mszalne PDF Drukuj Email
niedziela, 28 października 2018 00:00

I N T E N C J E   M S Z A L N E

od 16 grudnia do 23 grudnia 2018 r.

 

N I E D Z I E L A 16.12.2018 r.

Godz. 7.30 + Antoni Makarowski (21. rocz.) i z rodziny Makarowskich

Godz. 7.30 + Katarzyna Turek – 16. gregoriańska

Godz. 7.30 + Antoni, Antonina    

 

Godz. 9.00 + Stanisława Borowska – 16. gregoriańska

Godz. 9.00 + Franciszek Dziduch (3. rocz.), zmarłych z rodziny Niemców, Aniela, Wojciech, Józef i Krystyna  

Godz. 9.00 + Stanisław Nizio

 

Godz. 10.30 + Honorata Grabias (13. rocz.), Jan

Godz. 10.30 + Janina, Franciszek, Ryszard Koziara i zmarłych z rodziny Koziarów

Godz. 10.30 + Magdalena, Adam, Tadeusz i zmarłych z rodziny Raków  

 

Godz. 12.00   P r o   p o p u l o

 

Godz. 17.00 + Jan Kosik – 16. gregoriańska  

Godz. 17.00 W intencji Ojczyzny, Ojca Świętego, Radia Maryja, TV Trwam i za parafian.

 

P O N I E D Z I A Ł E K 17.12.2018 r.

Godz. 7.00 + Henryk Smolak – od pracowników Zakładu Ochrony Środowiska

Godz. 7.00 + Stanisław Niemiec – of. od rodziny Gleniów

 

Godz. 7.30 + Katarzyna Turek – 17. gregoriańska  

Godz. 7.30 + Lucjan Kozioł – of. od rodziny Paluchów

 

Godz. 17.00 + Jan, Katarzyna, Józef, Władysława, Jan, Władysław z rodziny Drozdowskich i Eugeniusz Sołtys

Godz. 17.00 + Maria Małek – of. od rodziny Kowalów

Godz. 17.00 + Stanisława Borowska – 17. gregoriańska.

Godz. 17.00 + Jan Kosik – 17. gregoriańska

Godz. 17.00 W dniu urodzin Ewy o zdrowie i Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

W T O R E K 18.12.2018 r.

Godz. 7.00 + Henryk Smolak – of. do pracowników zieleni

Godz. 7.00 + Stanisław Niemiec – od przyjaciół córki Ani z KLO

Godz. 7.00 + Mikołaj i Melania Bogdanowicz

 

Godz. 7.30 + Katarzyna Turek – 18. gregoriańska    

Godz. 7.30 + Stanisław Pluta – of. od wujenki Stanisławy z Okonina

Godz. 7.30 W 105 rocznicę urodzin Julianny Muzyka z prośbą o Boże Błogosławieństwo na dalsze lata życia

 

Godz. 17.00 + Stanisław (14. rocz.), Marianna, Leonard, Cecylia z rodziny Galonów, Edward Kwieciński

Godz. 17.00 + Stanisława Borowska – 18. gregoriańska  

Godz. 17.00 + Jan Kosik – 18. gregoriańska

Godz. 17.00 W 18. Rocznicę urodzin Aleksandry z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i dobre wybory życiowe

 

Ś R O D A 19.12.2018 r.

Godz. 7.00 + Anastazja Łuszczak (50. rocz.)

Godz. 7.00 W intencji Dariusza i jego rodziny

Godz. 7.00 + Henryk Smolak – of. od pracowników wysypiska

 

Godz. 7.30 + Katarzyna Turek – 19. gregoriańska        

Godz. 7.30 + Lucjan Kozioł – of. od pracowników ZS Budowlanych w Biłgoraju

Godz. 7.30 + Józef Kanty – 30. dzień od śmierci

           

Godz. 10.45 Szkoła Specjalna

 

Godz. 17.00 W 40. rocznicę urodzin Marcina o boże Błogosławieństwo dla Niego i całej rodziny

Godz. 17.00 + Stanisława Borowska – 19. gregoriańska  

Godz. 17.00 + Jan Kosik – 19. gregoriańska

Godz. 17.00 + Stanisław Niemiec – of. od swatów Widomskich                

 

C Z W A R T E K 20.12.2018 r.

Godz. 7.00 + Maria Małek – of. od rodziny Buczek i Wojda

Godz. 7.00 + Agnieszka (10. Rocz.), Franciszek, Maria Bielak

Godz. 7.00 + Stanisław Pluta – of. od kuzynki Krystyny Rokosz i Anny Pas z rodziny z Nawsia

 

Godz. 7.30 + Katarzyna Turek – 20. gregoriańska            

Godz. 7.30 + Stanisław Niemiec – of. od rodziny Blicharz

Godz. 7.30 + Marianna, Bronisław Larwa (rocz.)

 

Godz. 17.00 + Edward (rocz.), Czesława z rodziny Różańskich

Godz. 17.00 + Edward Obszański (16. Rocz.), Katarzyna i Józef Obszańscy

Godz. 17.00 + Stanisława Borowska – 20. gregoriańska  

Godz. 17.00 + Jan Kosik – 20. gregoriańska

 

P I Ą T E K 21.12.2018 r.

Godz. 7.00 + Agnieszka Dzido (rocz.)

Godz. 7.00 + Lucjan Kozioł – of. od pracowników ZS Budowlanych w Biłgoraju

Godz. 7.00 + Tomasz Oleszek – of. od rodziny Szukalskich

 

Godz. 7.30 + Katarzyna Turek – 21. gregoriańska                

Godz. 7.30 + Stanisław Niemiec – of. od siostry Barbary z rodziną

Godz. 7.30 + Tomasz Oleszek – of. od rodziny Szostakowskich

 

Godz. 17.00 + Antoni Maciocha (4. rocz.)

Godz. 17.00 + Stanisława Borowska – 21. gregoriańska  

Godz. 17.00 + Jan Kosik – 21. gregoriańska  

Godz. 17.00 + Stanisław Gonczar (4. rocz.)

 

S O B O T A 22.12.2018 r.

Godz. 7.00 + Karolina Kubik (33. rocz.)

Godz. 7.00 + Anna Bucior (27. rocz.)

 

Godz. 7.30 + Stanisław Pluta – of. od kuzynki Teresy Kucybały z rodziną z …..

Godz. 7.30 + Katarzyna Turek – 22 gregoriańska

 

Godz. 17.00 Z b i o r o w a do św. Marii Magdaleny

Godz. 17.00 + Janina, Władysław, Stanisław z rodziny Pieczykolan i zmarłych z rodziny Kiełbasów

Godz. 17.00 + Bronisława Borowska – 22. gregoriańska

Godz. 17.00 + Jan Kosik – 22. gregoriańska

Godz. 17.00 + Janina Bazylik (30. rocz.) i zmarłych z rodziny Bazylików

 

N I E D Z I E L A 23.12.2018 r.

Godz. 7.30 + Katarzyna Turek – 23. gregoriańska

Godz. 7.30 + Ewa Borowska , Ks. Jan, Józef, Józef z rodziny Borowskich i Spustków

Godz. 7.30 + Stanisław Maciocha – of. od rodziny Litwin  

 

Godz. 9.00 + Stanisława Borowska – 23. gregoriańska

Godz. 9.00 + Jan Blicharz (41. rocz.)

Godz. 9.00 + Regina i Stanisław Rumińscy i zmarłych z ich rodzin

 

Godz. 10.30 + Katarzyna (10. rocz.), Edward i Jan z rodziny Wilczaków .

Godz. 10.30 + Aniela, Franciszek, Jan, Zbigniew Bryła

Godz. 10.30 + Katarzyna, Jan Dzido zmarłych z rodziny Dzido, Jan Cios i zmarłych z rodziny Cios, Krystyna, Bronisław Makuch i zmarłych z rodziny

 

Godz. 12.00   P r o   p o p u l o

 

Godz. 17.00 + Jan Kosik – 23. gregoriańska  


Poprawiony: sobota, 15 grudnia 2018 20:49